اگر کسب و کار شما آغشته به فناوری و تکنولوژی شده باشد، حتما تاکنون اسم لینکدین به گوشتان خورده ­است، لینکدین یک شبکه اجتماعی مخصوص کسب و کار، بازاریابی و تجارت است. با استفاده از این نرم افزار می­توانید حرفه و تخصص خود و یا کسب و کار خود را به منطقه خود یا حتی جهان معرفی کنید،  اگر سرمایه گذار هستید به دنبال پروژه­ های ناب برای سرمایه گذاری بگردید و بسیاری کارهای دیگر.

درباره ثبت نام در نرم افزار به طور خلاصه باید بگوییم که ثبت نام بسیار آسان بوده و به راحتی و در عرض چند دقیقه قابل انجام است.

ابتدا نرم افزار را دانلود کرده و باز می­کنید و با صفحه آغازین نرم افزار روبرو می­شوید. در صورتی که از قبل در نرم افزار ثبت نام کرده بودید و اکانت داشتید، با وارد کردن ایمیل و پسورد به راحتی «ساین این» کرده و به اکانت خود وارد می­شوید. اما در غیر این صورت و در صورتی که تمایل به ساخت اکانت داشتید، گزینه­ای که در تصویر نشان داده شده را انتخاب می­کنید.

در مرحله بعد و پس از انتخاب گزینه پیوستن به لینکدین، به صفحه ورود اطلاعات می­رسید. در این مرحله باید به ترتیب نام کوچک، نام خانوادگی، ایمیل و پسورد مد نظرتان را وارد کنید و در پایان گزینه «موافقت و پیوستن» که در تصویر نشان داده شده است را انتخاب کنید.

پس از انتخاب این گزینه به اکانت خود وارد شده و می­توانید تنظیمات و سفارشی سازی­های مد نظرتان را انجام داده و به توسعه کسب و کار و فعالیت در بستر این نرم افزار بزرگ و پیشرفته بپردازید.