حتما شما هم وقتی گوشی خود را تازه خریداری میکنید سرعت خوبی دارد ولی پس از گذشت مدت زمانی سرعت و کارایی آن کاهش میابد حالا من در زیر برای شما یک ترفند ساده و جالب را آماده کرده ام که اگر نخوانید ضرر میکنید .

اپل گزینه ‎ای را برای غیرفعال سازی انیمیشن ‎های سیستم ‎عامل iOS در اختیار کاربران قرار نداده است، بنابراین اگر قبلا‌ دستگاه اندرویدی داشته ‎اید، ممکن است حس کنید که آیفون به نسبت گوشی پرچم‎ دار سامسونگ یا نکسوس که دارای نسخه‎ ی خام اندروید هستند، آهسته‎ تر است.

ولی در اینجا مقصد تنها انیمیشن ‎هایی است که در این سیستم‎ عامل قرار داده شده‎ اند، بنابراین اگر جز طرفداران افکت‎های بصری نیستید، ممکن است غیرفعال کردن آن‎ها چالش ‎برانگیز باشد. کاربرانی که دستگاه خود را جیلبریک می‎کنند به راحتی می‎توانند توسط اپلیکیشن ‎های شخص ثالث انیمیشن ‎ها را خاموش کنند ولی آن دسته از افرادی که این چنین راه‎ حلی را دوست ندارند با یک چالش مهم روبرو می‎شوند.

تاکنون ترفند کوچکی که در رابطه با سوئیچ Assistive Touch وجود دارد به شما اجازه می‎دهد انیمیشن ‎های اسپرینگ ‎بورد را غیرفعال و سرعت آیفون را بالاتر ببرید.

نکته:

به‌ دنبال ارائه ‎ی نسخه‎ ی جدید iOS 9.3.2 در ۲۷ اردیبهشت، این باگ اصلاح شده است و دیگر شما نمی‎توانید انیمیشن‎ ها را برای بالا بردن سرعت آیفون غیرفعال کنید.